Podczas rejestracji w Answeo możesz wybrać między dwoma typami kont: prywatnym oraz firmowym. Ponieważ wybór typu konta jest nieodwracalny, ważnym jest zatem wybrać właściwie (w Answeo możesz posiadać tylko jedno konto prywatne). Typy kont w Answeo różnią się dostępnymi funkcjonalnościami – każde z nich dostosowane jest do innych potrzeb naszych użytkowników. Mamy nadzieję, że poniższy artykuł przybliży Ci podstawowe różnice między możliwościami obydwu typów oraz ułatwi dokonanie wyboru między nimi.

Konto prywatne

Konto prywatne stanowi idealny wybór dla większości indywidualnych użytkowników Answeo. Ze względu na to, że jako jedyne umożliwia użytkownikom dostęp do wypełniania ankiet, należy wybrać je jeśli chcemy zarabiać w Answeo jako respondenci lub korzystać z opcji wymiany ankiet. Ponadto, po uprzednim aktywowaniu strefy badacza w ustawieniach konta, mamy również możliwość dodania ankiety w serwisie i prowadzenia własnych badań. Dzięki temu konto prywatne to dobry wybór jeśli chcemy mieć dostęp do wypełniania ankiet lub zwyczajnie cenimy sobie elastyczność.

Konto firmowe

W przypadku gdy jesteśmy zdecydowani, że chcemy korzystać z Answeo wyłącznie jako badacze, możemy również wziąć pod uwagę konto biznes. Wybierając ten typ konta mamy natychmiastowy dostęp do wszystkich funkcjonalności dotyczących prowadzenia własnych badań, bez konieczności aktywowania strefy badacza. Co więcej, ten rodzaj konta został stworzony specjalnie z myślą o firmach badawczych i naukowcach działających w ramach uczelni lub instytutów badawczych. Dlatego użytkownicy korzystający z konta biznes mają dodatkową możliwość wprowadzenia danych do faktury i otrzymywania faktur za doładowanie kredytów niezbędnych do opłacenia prowadzonych badań ankietowych. 

Jak założyć konto

Niezależnie od tego jakie konto zamierzasz wybrać w Answeo, rejestracja z nami jest banalnie prosta. Z nami nie musisz wypełniać długich kwestionariuszy przy rejestracji ani czekać godzinami na link potwierdzający. Wystarczy, że udasz się na naszą stronę i klikniesz przycisk “Rejestracja”. W kolejnym kroku zostaniesz poproszony o wybór typu konta, a następnie o wypełnienie bardzo krótkiego profilu respondenta (konto prywatne) lub danych do faktury (konto firmowe). Jeśli chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej o tym jak działa Answeo, odwiedź naszą stronę lub FAQ. Możesz również zajrzeć do naszych poprzednich artykułów, w których wyjaśniamy jak wygląda zarabianie na ankietach oraz prowadzenie własnych badań ankietowych w serwisie Answeo. 

Jeśli chcesz zawsze być na bieżąco i w pierwszej kolejności dowiadywać się o najnowszych artykułach, wpisach na blogu, oraz funkcjonalnościach Answeo, śledź nas na Facebooku oraz Twitterze.

Do zobaczenia w Answeo!