W answeo zarabianie dodatkowych pieniędzy na wypełnianiu ankiet oraz zbieranie odpowiedzi do własnych badań to bułka z masłem. Ale czy wiedzieliście, że możecie również korzystać z linków afiliacyjnych by dodatkowo zwiększyć swoje zarobki lub (w przypadku osób prowadzących własne badania) zasięg wstawianych przez Was ankiet? Czytajcie dalej aby dowiedzieć się więcej o tym jak pomocny może być nasz system polecania.

Dla respondentów

Linki afiliacyjne generowane przez answeo umożliwiają użytkownikom polecanie answeo znajomym. Osoby korzystające z funkcji polecania za pomocą linków afiliacyjnych mogą dzięki nim zacząć zarabiać nawet wtedy, gdy nie wypełniają ankiet. Wystarczy, że zaczniesz polecać nas swoim znajomym – dzięki systemowi rekomendacji answeo będziesz mógł cieszyć się z dodatkowych zysków od każdego zaproszonego znajomego.

Jak działa nasz system polecania? Polecając znajomym answeo korzystasz ze specjalnego, unikalnego linku afiliacyjnego. Dzięki temu wiemy, że dana osoba zarejestrowała się właśnie dzięki Tobie. Za każdą ankietę wypełnioną przez znajomego, który zarejestrował się w answeo za pomocą Twojego linku afiliacyjnego Twoje konto zostanie zasilone premią do 2% od answeo przez cały pierwszy rok od rejestracji znajomego. 

Link afiliacyjny jest widoczny zaraz po utworzeniu konta prywatnego. Po rejestracji w każdej chwili możesz również sprawdzić go wchodząc w zakładkę Link polecający w Ustawieniach konta.

Dla badaczy

Linki afiliacyjne są przydatne nie tylko z punktu widzenia respondentów. Nasz system polecania stanowi również potężne narzędzie w rękach badaczy. Korzystanie z linków afiliacyjnych to świetny sposób na zwiększenie zasięgu Twojej ankiety i zebranie dodatkowych odpowiedzi. Jeśli chcesz dotrzeć do respondentów spoza answeo, możesz puścić w świat link polecający powiązany z Twoją ankietą. 

W momencie publikacji ankiety, system answeo wygeneruje dla niej specjalny link afiliacyjny. Link ten możesz zamieścić w dowolnym miejscu: w mediach społecznościowych, na swoim blogu, fan page’u czy stronie internetowej. Tym samym zaprosisz nowe osoby do rejestracji w panelu answeo, a my w pierwszej kolejności zaproponujemy im wypełnienie właśnie Twojej ankiety. 

Aby poznać więcej ciekawych funkcji answeo oraz wskazówek i porad, śledź nas na Facebooku.

Do zobaczenia na answeo !