Pisaliśmy już o klasycznych możliwościach naszego panelu – o zarabianiu na ankietach oraz realizacji własnych badań ankietowych. Nadszedł czas na przedstawienie trzeciej opcji, stanowiącej ich idealne połączenie. Na tle innych paneli badawczych wyróżnia nas możliwość wymiany ankiet, stworzona specjalnie z myślą o studentach. Opcja wymiany ankiet to doskonała alternatywa dla tradycyjnego zbierania odpowiedzi do ankiety na pracę dyplomową lub projekt zaliczeniowy – z nami zbierzesz je szybko i wygodnie, bez wysyłania tysięcy maili do znajomych, biegania z wydrukami i wrzucania postów z prośbą o wypełnienie na Facebooka. A wszystko to bez dodatkowego nakładu kosztów – naszą misją jest aby każdy mógł zrealizować własne badanie!

Finansowanie badania

Własną ankietę można u nas sfinansować na dwa sposoby. Pierwszym jest tradycyjne doładowanie konta, dokładnie tak jak w przypadku tradycyjnego prowadzenia badań. Doładowania w Answeo zaczynają się już od $10 Drugim sposobem jest skorzystanie z uprzednio zebranych kredytów za odpowiedzi. To właśnie ta druga opcja sprawia, że badania w Answeo są na studencką kieszeń – nie dość, że nie musisz nic płacić by zebrać odpowiedzi do swojej ankiety to masz jeszcze szansę na zarobienie dodatkowych kredytów!

Wybór przyjazny studentom

Wymiana ankiet w ramach Answeo to nie tylko szansa na zebranie odpowiedzi bez dodatkowych kosztów. Zarówno prowadzenie jak i finansowanie badań w naszym serwisie jest szybkie i przyjemne dzięki nowoczesnemu designowi i intuicyjnemu interfejsowi. W Answeo:

  • Rynkowy mechanizm wynagrodzeń zapewnia uczciwość stawek za wypełnienie
  • Zapraszając nową osobę do wypełnienia ankiety masz szansę na zwiększenie zarobków dzięki premiom za polecanie
  • Możesz dodać ankietę stworzoną w dowolnym serwisie dzięki pełnej integracji Answeo z różnymi systemami ankiet (np. ProfiTest, Google Forms, itd.)
  • Możesz ukończyć swoje badanie nawet w jeden dzień – już na ten moment Answeo liczy ponad 10 000 respondentów
  • Nadwyżkę kredytów pozostałą po realizacji badania możesz wypłacić w gotówce

Jak zacząć

Aby zacząć wymieniać się ankietami wystarczy założyć konto prywatne w Answeo oraz aktywować strefę badacza. Dzięki temu będziesz mógł zarówno wypełniać ankiety proponowane przez system (zarabiając przy tym kredyty) jak i dodać własną ankietę i sfinansować ją zebranymi kredytami. Jeśli chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej na temat wymiany ankiet w Answeo, odwiedź naszą stronę lub FAQ. Możesz również zajrzeć do naszych poprzednich artykułów, w których wyjaśniamy jak wygląda zarabianie na ankietach oraz prowadzenie własnych badań ankietowych w serwisie Answeo. 

Jeśli chcesz zawsze być na bieżąco i w pierwszej kolejności dowiadywać się o najnowszych artykułach, wpisach na blogu, oraz funkcjonalnościach Answeo, śledź nas na Facebooku oraz Twitterze.

Do zobaczenia w Answeo!