Każdy z nas miewa w ciągu dnia momenty, w których nie ma nic do roboty. Te chwile, w których sprawdzamy komunikaty na telefonie, wdajemy się w debaty na Facebook’u, albo wpadamy w czarną dziurę śmiesznych filmików z kotkami na Youtube. Być może jesteśmy w autobusie, mamy przerwę na uczelni albo czas do zabicia w domu. Wystarczy jednak odrobina cierpliwości, a te wszystkie chwile możemy zamienić na możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy – w kilka chwil możemy zarejestrować się w serwisie Answeo, gdzie ceni się naszą opinię (dosłownie).

Dlaczego płacimy za wypełnianie ankiet?

Wypełnianie ankiet to nie tylko świetny sposób na zdobycie dodatkowego zarobku – na takiej wymianie korzystają wszyscy. O co chodzi? Dla wielu współczesnych firm istotne jest dotarcie do potencjalnych konsumentów i poznanie ich preferencji. Wiedza o tym co cenią sobie konsumenci i jakie produkty wolą jest na wagę złota i na dłuższą metę umożliwi firmie lepsze dopasowanie produktu do potrzeb swoich klientów (w tym Twoich). A Tobie da zastrzyk gotówki!

Dla kogo jest wypełnianie ankiet?

Wypełnianie ankiet to proste zajęcie oferujące nowe źródło przychodu – nie wymaga doświadczenia i oferuje elastyczne godziny pracy (wypełniać ankiety możesz w dowolnym miejscu i momencie – wystarczy smartfon, tablet czy po prostu komputer). Te cechy czynią je idealnym zajęciem dla:

  • Studentów
  • Bezrobotnych i poszukujących dodatkowego dochodu
  • Rodziców pozostających w domu
  • A także dla każdego kto chce po prostu dorobić.

Z taką metodą zarabiania nie wiąże się żadne ryzyko – wystarczy jedynie założyć konto w Answeo i zacząć wypełniać ankiety.


Co nas wyróżnia?

Answeo stawia na nowoczesność i przejrzystość. Nasza platforma jest intuicyjna, łatwa w obsłudze i przyjazna użytkownikowi. Rejestracja w serwisie Answeo nic nie kosztuje i jest banalnie prosta. Nie będziesz musiał czekać pół dnia na link aktywacyjny ani podawać żadnych zbędnych danych kontaktowych – cenimy sobie Twoją prywatność.

System wypłat jest prosty – nie znajdziesz u nas skomplikowanych zasad, zbierania punktów i haczyków. Od razu widzisz ile masz na koncie, ile zajmie ankieta i ile na niej zarobisz. Zarobione pieniądze możesz błyskawicznie przelać na swoje konto Paypal lub Skrill. Do tego oferujemy konkurencyjny próg wypłaty – już od $5!

Answeo działa bez problemu na różnych urządzeniach – aby zarabiać nie musisz nawet być w domu ani siedzieć przy komputerze czy laptopie. Wystarczy tablet lub smartfon i już możesz zarobić na wypad ze znajomymi.

W Answeo wiemy, że pieniądze to nie wszystko. Dlatego masz u nas niespotykaną gdzie indziej możliwość: po każdym wypełnieniu ankiety część zarobionych pieniędzy możesz przekazać na cele dobroczynne. Zarabiasz i pomagasz!Jak zacząć?

Chcesz lepiej wykorzystywać swój cenny czas i zacząć zarabiać na ankietach? Wystarczy, że dokonasz rejestracji oraz aktywujesz konto i już z marszu będziesz mógł zacząć wypełniać ankiety. Pamiętaj o regularnym sprawdzaniu konta oraz skrzynki email – będziemy Cię informować o nowych ankietach pasujących do Twojego profilu respondenta. Aby dowiedzieć się więcej, zajrzyj do FAQ – najczęściej zadawanych pytań. Do zobaczenia w Answeo!

Jeśli chcesz zawsze być na bieżąco i w pierwszej kolejności dowiadywać się o najnowszych artykułach, wpisach na blogu, oraz funkcjonalnościach Answeo, śledź nas na Facebooku oraz Twitterze.

Do zobaczenia w Answeo!